ay@aliyuceer.com

+90 531 686 83 85

HİZMETLERİM

E TİCARET SANAL MAĞAZA

Günümüzde sıkça duyar olduğumuz internetten alışveriş yapmak artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi. Biz ise sizinde internette satış yapmanızı sağlayacak kolay, hızlı ve güvenli bir sanal mağazanızı açmanız için çalışıyoruz.

WEB PROJELERİ

Sizinde eğer gerçekleştirme istediğiniz bilgisayar tabanlı bir projeniz var ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız tam burada sizlere yardımcı oluyorum beraber oturup projenizi ayrıntılı bir şekilde ele alıp bunu nasıl hayata gerçekleştire bileceğimizi oluşturuyoruz .

TANITIM WEB SİTELERİ

Kurumsal bir firmaya sahipsiniz ve web sitesiniz yok veyda kendinize yeni bir firma kurdunuz diyelim artık akıllı telefonların da artmasıyla insanlar bir firma veya birey araştırma yapmak için ilk olarak google' da arama yapıp bilgi almak istemekteler

GOOGLE SEO İŞLEMLERİ

Günümüzde rekabet koşulları öylesine arttı ki artık müşterilerinizin sizi diğer firmalardan önce iletişime geçmesini sağlayabilir ve böyle yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

DOMAİN TESCİLİ

Domain aynı zamanda alan adı olarak adlandırdığımız oluşturulan web sitelerine bağlanmak için kullanılan anahtar kelimedir bu sizin seçtiğiniz kelime ile tescil edilerek sizden başkası kullanılamayacak şekilde tescil ediyoruz.

SERVER HİZMETİ

Her web sitesinin yayınlanması gereken bir bilgisayar destekli çalışması gereken sunuculara ihtiyacı vardır bizde sizin siteniz için en uygun sunucu hosting ve server seçimini yapıp uygun ve ekonomik hızlı sistemleri web sitelerinize entegre ediyoruz